
Нічник складана книжкова лампа Type-C
Продавець: Big Lavka
528 ₴704 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1014-906-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Нічник складана книжкова лампа Type-C». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 215 мм |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Количество источников света | 1 |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Материал плафона, подвесок | Бумага |
| Мощность лампы | 4.5 Вт |
| Напряжение питания | 5В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ночник |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип крепления | На поверхность |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Коричневый |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Ширина | 160 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-01-27
2025-01-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


