
Ніж для зняття фаски з 11 лезами Синій
Продавець: Mytorg
507,45 ₴597 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 1013-186-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Ніж для зняття фаски з 11 лезами Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Длина инструмента | 125 мм |
| Длина лезвия | 13 мм |
| Прорезиненная рукоятка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Нож |
| Форм-фактор | складной |
| Ширина лезвия | 3.4 мм |
| Материал ручки | Пластик |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-22
Гарна якість та ціна
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2025-07-24
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили


