
Ночник Star Master проектор зоряного неба на батарейках та адаптер від мережі 220 В Чорний
Продавець: Kanctovar
199 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: SM100/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ночник Star Master проектор зоряного неба на батарейках та адаптер від мережі 220 В Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Ночник |
| Состояние | Новое |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Производитель | Star Master |
| Цвет плафона | Черный |
| Высота | 120 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Длина | 110 мм |
| Вес | 0.4 г |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-10-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


