
Новорічна гірлянда-штора Фігурки в ялинці 3 м*70 см Холодний білий Світлодіодна led гірлянда
Продавець: Kanctovar
399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 16165/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Новорічна гірлянда-штора Фігурки в ялинці 3 м*70 см Холодний білий Світлодіодна led гірлянда». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Высота | 700 мм |
| Длина | 3000 мм |
| Напряжение | 220 В |
| Режим работы | Динамический |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 67 |
| Тип гирлянды | Нить комнатная, Штора уличная, Штора комнатная, Нить уличная, Шарики комнатная |
| Тип освещения | Светодиодная гирлянда |
| Тип питания | Сеть |
| Упаковка | Коробка |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цвет шнура питания | Белый |
| Цветовая гамма | Белый, Желтый |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-02-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


