
Новорічний музичний будиночок з фігуркою Діда Мороза та світиться заввишки 22 см XC-109
Продавець: Kanctovar
747 ₴847 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 116404/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Новорічний музичний будиночок з фігуркою Діда Мороза та світиться заввишки 22 см XC-109». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Высота | 22 см |
| Глубина | 8 см |
| Дополнительные элементы декора | LED подсветка |
| Материал | Пластик |
| Тип | Статуэтки новогодние |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 8 см |
| Размеры | 22*8 см |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-12-27
все СУПЕР!!!!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-12-16



