
Новорічний вінок на двері з шишками та іграшками D30 см 84165 в упаковці 1 шт.
Продавець: Kanctovar
396 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 116231/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Новорічний вінок на двері з шишками та іграшками D30 см 84165 в упаковці 1 шт.». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Крючков |
| Высота | 10 см |
| Глубина | 10 см |
| Диаметр | 30 см |
| Длина | 30 см |
| Дополнительные элементы декора | Елочные игрушки |
| Материал | ПВХ |
| Тип | Символ нового года |
| Толщина изделия | 100 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 30 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-11
Замовлення прийшло з затримкою,але це не вина продовця,товар прийшов гарно запакований і повністю відповідає опису.Дякую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


