
Обігрівач тепловентилятор поворотний 3 режими 2000 Вт RAF 1185
Продавець: Kanctovar
649 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 15286/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Обігрівач тепловентилятор поворотний 3 режими 2000 Вт RAF 1185». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Мощность обогрева | 1800 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Количество режимов работы | 3 |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Настольный, Напольный |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Дисплей | Нет |
| Угол поворота | 90 град. |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Отсек для шнура | Нет |
| Цвет корпуса | Белый |
| Высота | 150 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глубина | 200 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-11-17
Очень быстро качественно,в отличии от розетки.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


