
Одномісне велюрова надувне ліжко 191x99x46 см з електричним насосом та сумкою 64426 Intex Бежевий
Продавець: Kanctovar
2 399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності110 замовлень
Артикул: 64426
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Одномісне велюрова надувне ліжко 191x99x46 см з електричним насосом та сумкою 64426 Intex Бежевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Боковые стенки изделия | ПВХ, велюровое покрытие |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Вес | 6.4 кг |
| Высота | 460 мм |
| Длина | 1910 мм |
| Количество мест матраса | одноместный |
| Комплектация насосом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 136 кг |
| Нижняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Подушка-подголовник | Нет |
| Руководство по эксплуатации | Да |
| Состояние | Новое |
| Сумка для хранения и транспортировки | Да |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 990 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-07-31
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2024-05-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


