
Окуляри для комп'ютера Hope Sand діоптрія: +1
Продавець: Big Lavka
278,25 ₴371 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 2П1006-886-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Окуляри для комп'ютера Hope Sand діоптрія: +1». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота линзы | 46 мм |
| Длина заушника | 140 мм |
| Крепление | Винтовое |
| Материал | Пластик |
| Общая ширина | 142 мм |
| Пол | Унисекс |
| Тип оправы | Ободковые |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Черный |
| Ширина линзы | 60 мм |
| Производитель | Hope Sand |
| Тип линз по материалу | Пластик |
💬 Відгуки покупців (5)
2025-09-18
Переваги
Ввічливий продавець2025-08-11
Переваги
Ввічливий продавець2025-04-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались2025-03-15
2025-01-13



