
Органайзер для батарей та акумуляторів з тестером AND584 Пластикова коробка для зберігання батарей
Продавець: Kanctovar
449 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2983/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Органайзер для батарей та акумуляторів з тестером AND584 Пластикова коробка для зберігання батарей». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Контейнер |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Крышка | Есть |
| Ширина | 300 мм |
| Длина | 170 мм |
| Высота | 55 мм |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-20
Дуже класна річ, а фото зробив но, щось не загружає.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


