
Органайзер для нижньої білизни шкарпеток трусів 24 секції Сірий
Продавець: Big Lavka
262,5 ₴350 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1012-247-01
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Органайзер для нижньої білизни шкарпеток трусів 24 секції Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 9 см |
| Длина | 33 см |
| Количество отделений | 21 и более |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Для одежды |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 33 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


