
Органайзер для одягу та постільної білизни із змійкою на 50 л LY-377 Кофр для зберігання речей
Продавець: Kanctovar
149 ₴179 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 2671/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Органайзер для одягу та постільної білизни із змійкою на 50 л LY-377 Кофр для зберігання речей». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Каркасна тканинна шафа для одягу, 170х130х45см, Сірий / Тканинний стелаж-органайзер для одягу / Шафа-органайзер для речей

Дитяча шафа-модуль "4 полиці" / Дитяча портативна міні-шафа / Органайзер для одягу / Шафа для зберігання одягу

Шафа-Органайзер LY-1048 / Модульний пластиковий стелаж / Органайзер для одягу / Закритий стелаж для речей

Організатор для білизни 3 шт., органайзер для одягу, шкарпеток 32х12х12 см Лучшая цена
📋 Технічні характеристики
| Назначение | Универсальное |
| Количество отделений | 1 |
| Ширина | 55 см |
| Глубина | 35 см |
| Высота | 25 см |
| Цвет | Бежевый |
| Количество органайзеров | 1 |
| Объем | 50 л |
💬 Відгуки покупців (5)
2024-06-14
2024-05-06
2024-05-02
2024-04-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-02-27
Переваги
Товар був у наявності


