
Органайзер для столових приладів підставка для вилок ложок ножів Lidz BY-889
Продавець: Kanctovar
299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності120 замовлень
Артикул: 01339/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Органайзер для столових приладів підставка для вилок ложок ножів Lidz BY-889». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Lidz |
| Высота | 130 мм |
| Длина | 180 мм |
| Материал | Пластик |
| Основное назначение | Для столовых приборов |
| Тип | Подставка |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 85 мм |
💬 Відгуки покупців (6)
2025-04-29
Швидко звʼязався оператор та буквально одразу відправка! Дякую все круто! Підставка класна !
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-10-18
Замовленняв набор посуду все чудово, рекомендую цей магазин для покупця.Один мінус повільно надсилали, а так все норм.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-09-26
Швидка відправка, товар гарної якості, я дуже задоволена)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-09-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Товар був у наявності2024-07-25
Отличная подставка. Хорошее качество. Рекомендую.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-11
Переваги
Товар був у наявності




