
Органайзер для зберігання взуття Compages Shoes Shelf T-1099 на 9 секцій SN27
Продавець: Sense
433 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 1099TPLC2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Органайзер для зберігання взуття Compages Shoes Shelf T-1099 на 9 секцій SN27». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Подушка ортопедична "Метелик" Подушка для сну з ефектом пам'яті (pillow-04) SN27

Кріплення для ТВ V-Star з поворотом 14-42 302W SN27

Душ портативний, кемпінговий з помпою на акумуляторі USB Travel shower 2200 мАг SN27

Акумуляторна мийка високого тиску 48 V + 2 АКБ / Пістолет для миття автомобіля/розпилювач води SN27
🔍 Схожі товари
Більше →
Підвісний органайзер для спецій з 7 баночками Spice Rack 378 Органайзер для зберігання спецій

Практичний розширюваний органайзер для зберігання кришок з нержавіючої сталі DISH RACK

Тканинний органайзер для зберігання взуття до 12 пар на блискавці Shoes Under

Акрилова пряна башта на 6 ємностей Spice Tower Органайзер для зберігання спецій 35×8.5×8 см
📋 Технічні характеристики
| Цвет | Фиолетовый |
| Высота | 125 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Корпус | металл |
| Количество полок (отделений) для обуви | 9 шт. |
| Ножки | металл |
| Полки | металл, ткань |
| Тип мебели | шкаф для обуви |
| Тип опор | Ножки |
| Фасады | ткань |
| Форма тумбы | прямая |
| Форма шкафа | прямой |
| Ширина | 56 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-26
Переваги
Гарне обслуговування