
Організатор для багажника автомобіля з фетру 49х 15 х 23 см Сірий
Продавець: Big Lavka
232,5 ₴310 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1014-827-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Організатор для багажника автомобіля з фетру 49х 15 х 23 см Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 230 мм |
| Длина | 490 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Объем | 100 л |
| Состояние | Новое |
| Тип аксессуара | Сумка-органайзер |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


