
Ортопедична подушка для сну з ефектом пам'яті 70х40х10см / Анатомічна подушка з дихаючим матеріалом
Продавець: GoodChoise
335,09 ₴478,7 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності160 замовлень
Артикул: 234569745
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 8 відгуків покупців для «Ортопедична подушка для сну з ефектом пам'яті 70х40х10см / Анатомічна подушка з дихаючим матеріалом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Ортопедична подушка для сну 70х40х10см + Подушка для ніг / Анатомічна подушка під голову

Ортопедична подушка для сну 65х36см, Бірюзова / Анатомічна подушка з ефектом пам'яті

2 шт Ортопедична подушка для сну, 63х30х12см / Подушка з ефектом пам'яті / Подушка анатомічна

2 шт Ортопедична подушка для сну 65х36см, Бірюзова / Анатомічна подушка з ефектом пам'яті
📋 Технічні характеристики
| Тип | Для сна |
| Форма | Прямоугольная |
| Ортопедические свойства | Да |
| Материал наперника/чехла | полиэстер |
| Наполнитель | Холлофайбер |
| Основной материал наволочки | Полиэстер |
| Цвет | Белый |
| Застежка наволочки | стандартная молния |
| Количество подушек в наборе | 1 шт |
| Длина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Высота подушки | 10 см |
| Вес | 850 г |
💬 Відгуки покупців (8)
2026-03-22
Вітаємо! Ваш відгук нас дуже надихає. Саме завдяки вам ми прагнемо ставати ще кращими щодня!
2026-03-09
Неквапливий магазин, але товари гарної якості.
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-08
Получила посылку и была очень разочарована состоянием товара. Упакована подушка была в разорванный пакет, я думаю, что упаковка должна быть герметичной.И кроме этого, посылку я ждала долго. Оформила заказ 3.01 а получила 8.01.
Переваги
Товар не відповідав опису2026-01-08
Подушки занадто тонкі, як оладі.Із ортопедичного в подушках аж нічого , наповнювач звичайний сінтапон.Не рекомендую !!!!
Переваги
Товар не відповідав опису2026-01-06
2025-12-31
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності