
Ортопедична подушка з ефектом пам'яті (50х28х7 см) GH1188 / Подушка для шиї / Анатомічна подушка
Продавець: GoodChoise
275,62 ₴393,75 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності250 замовлень
Артикул: 234571156
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Ортопедична подушка з ефектом пам'яті (50х28х7 см) GH1188 / Подушка для шиї / Анатомічна подушка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Для сна |
| Форма | Прямоугольная |
| Ортопедические свойства | Да |
| Материал наперника/чехла | бархат |
| Наполнитель | Пенополиуретан, Полиэфирное волокно |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Цвет | Белый |
| Застежка наволочки | стандартная молния |
| Количество подушек в наборе | 1 шт |
| Длина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 28 см |
| Высота подушки | 7 см |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-26
Не скажу, що дуже швидко, але в терміни вклалися. Дякую
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-25
Доброго дня! Щиро вдячні за приємні слова і довіру.
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2026-02-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності
