
Оригінальні жорна для кавомолки Fiorenzato F64 мм. (з гравіюванням)
Продавець: KmBK
2 142 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 13855(1)
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Оригінальні жорна для кавомолки Fiorenzato F64 мм. (з гравіюванням)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Fiorenzato |
| Страна производитель | Италия |
| Назначение | Профессиональное |
| Тип привода | Электропривод |
| Тип кофемолки | Жерновая |
| Потребляемая мощность | 350 Вт |
| Объем контейнера для зерен | 1500 г |
| Емкость для молотого кофе | Нет |
| Регулировка степени помола | Да |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Таймер | Да |
| Импульсный режим | Да |
| Дозатор | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Блокировка включения при снятой крышке | Нет |
| Материал жерновов | Металл |
| Высота | 615 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глубина | 270 мм |
| Вес | 14 кг |
| Тип прибора | Кофемашина |
| Вид запчасти | Кофемолка |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-27
Все супер і швидко!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



