
Овочерізка 9 в 1 зі складним піддоном друшляком та обробною дошкою LK2303-58 Терка для овочів з контейнером
Продавець: Kanctovar
349 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 01854/MB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Овочерізка 9 в 1 зі складним піддоном друшляком та обробною дошкою LK2303-58 Терка для овочів з контейнером». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Овощерезка |
| Количество трущих/режущих поверхностей | 5 |
| Материал | Пластик |
| Наличие контейнера (поддона) | Есть |
| Наличие плододержателя | Не предусмотрен |
| Длина | 340 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Высота | 110 мм |
| Цвет | Розовый |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-05-21



