
Овочерізка на 22 предмети зі змінними насадками та контейнером Veggie Slicer
Продавець: Kanctovar
549 ₴749 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 01626-1/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Овочерізка на 22 предмети зі змінними насадками та контейнером Veggie Slicer». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Овощерезка |
| Количество трущих/режущих поверхностей | Более 6 |
| Материал | Пластик |
| Наличие контейнера (поддона) | Есть |
| Наличие плододержателя | Есть |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Высота | 155 мм |
| Цвет | Серый |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-07



