
Пакет квадратний для подарунка з малюнком кольорів 24х24х10 см 4011 в упаковці 12 штук
Продавець: Kanctovar
240 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 105510/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пакет квадратний для подарунка з малюнком кольорів 24х24х10 см 4011 в упаковці 12 штук». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Высота | 240 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Материал | Бумага |
| Особенности | С рисунком, С ручками |
| Тип | Пакет |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 240 мм |
| В упаковке | 12 штук |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-04-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


