
Панорамна камера з датчиком руху WIFI в патрон Е27 PTZ Bulb Camera V380 Камера відеоспостереження в патрон
Продавець: Kanctovar
619 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 15334/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Панорамна камера з датчиком руху WIFI в патрон Е27 PTZ Bulb Camera V380 Камера відеоспостереження в патрон». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип камеры | IP |
| Форм-фактор | Корпусный |
| Применение | Внутренняя |
| Тип матрицы | CMOS |
| Физический размер матрицы | 1/1.8″ |
| Разрешающая способность (Мп) | 2 |
| Формат сжатия | H.265 |
| Изображение картинки | Цветная |
| Режим съемки "День/ночь" | Да |
| Переключение режимов "День/ночь" | Программное |
| Наличие ИК-подсветки | Да |
| Дальность ИК-подсветки | 15 м |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Да |
| Разрешение матрицы | 1920x1080 |
| Количество мегапикселей | 2 Мп |
| Чувствительность | 0.2 люкс |
| Отключаемый ИК-фильтр | Да |
| Светосила объектива | 1.8 F |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Угол обзора по горизонтали | 100 град. |
| Обнаружение движения | Да |
| Аудиовыход | Да |
| Микрофонный вход | Да |
| Беспроводной интерфейс | Да |
| Порт для SD-карты | Да |
| Угол поворота | 270 град. |
| Угол наклона | 90 град. |
| Питание | Сеть 220В |
| Длина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Высота | 138 мм |
| Вес | 250 г |
| Цвет | Белый |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-10
всё отлично
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна


