
Паперові 1000 штук формочки для кексів з малюнками X3-119 Форма для кексів та маффінів
Продавець: Kanctovar
299 ₴329 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 90181/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Паперові 1000 штук формочки для кексів з малюнками X3-119 Форма для кексів та маффінів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип формы | Круглая |
| Состояние | Новое |
| Назначение формы | Для печенья, Для кекса, Для кексов/маффинов |
| Материал | Крафтовая бумага |
| Конструкция формы | Цельная |
| Диаметр | 70 мм |
| Длина | 70 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Высота стенок | 30 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип духовки | Газовая или электрическая |
| Количество ячеек | 1 шт |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Количество в наборе (шт) | 1000 |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-24
Переваги
Актуальна ціна, Товар був у наявності


