
Парктронік з LED дисплеєм на 8 датчиків
Продавець: Kanctovar
949 ₴1 049 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 01908/MB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Парктронік з LED дисплеєм на 8 датчиків». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Парктроник на 8 датчиков |
| Оповещение | Звуковое |
| Цвет | Черный |
| Точность измерения | 0.2 см |
| Состояние | Новое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Производитель | DC |
| Высота | 26 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Длина | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-24
Дійсно швидко відправили замовлення. Дякуємо. Рекомендуємо 👍👍👍💙💛!!!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



