
Парова міні складна праска для подорожей AND-31-30 Праска дорожня Біла
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Парова міні складна праска для подорожей AND-31-30 Праска дорожня Біла». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Тип | Дорожный |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Материал подошвы утюга | керамика |
| Функция автоотключения | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Складная ручка | Да |
| Паровой носик | Да |
| Желобок для пуговиц | Нет |
| Сухая глажка | Да |
| Мерный стакан | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Высота | 90 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Глубина | 180 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
Все чудово....дзвінок відправка і утюжок милий ...для подорожі саме те...гріє гарно і прасує.....
Купляла парову складну міні праску , товар відповідає опису , замовленням задоволена. Продавця рекомендую!
Вітаю! Замовила дорожню парову праску. Покупкою задоволена. Все відповідає опису та світлинам на сайті. Замовлення прийшло якісно запаковане вже на наступний день. Праска справна, справляється зі своїми функціями. Щиро дякую менеджеру за професіоналізм та доброзичливість, за корисну пропозицію придбати спеціальну подушешку для обраної праски. Щиро дякую! Усім рекомендую!



