
Павер банк Power Bank Borofone BJ27B 30000 mAh мАг 2 USB 1 type-c 1 micro usb
Продавець: mybuttins
899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 55-98-76
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Павер банк Power Bank Borofone BJ27B 30000 mAh мАг 2 USB 1 type-c 1 micro usb». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 85Напальчники Sarafox v6 Carbon Fiber для гри на смартфоні в пабг пубг pubg, довгі (4 шт) + бокс
ШІ 93Напальчники Sarafox v1 Carbon Wasp Feelers ігрові геймерські для пабга гри на телефоні пубг pubg mobile 2 шт
ШІ 85Комплект Sarafox F6 для гри в 6 пальців ігрові тригери напальчники для телефона PUBG Standoff 2 COD Mobile
ШІ 82Комплект 2 пари ігрові напальчники Sarafox v1.1 для телефона смартфона планшета пубг пабг мобайл pubg mobile
🔍 Схожі товари
Більше →
Павер банк Power Bank Borofone BJ27A 20000 mAh мАг 2 USB 1 type-c 1 micro usb

Павер банк Power Bank Hoco J101 20000 mAh 22.5w 2 USB 1 type-c 1 micro usb швидке заряджання

Павер банк Power Bank Borofone BJ24A Dual Fast Charge 20000 mAh мАч 2 USB 1 type-c 1 micro usb

Павер банк Power Bank LED-індикатор Hoco J90A 10000 mAh мАг 22,5 W ват 1 lighting 1 type-c 1 USB QC 3,0 PD 22 W
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 645 г |
| Входное напряжение | 9 В |
| Высота | 42 мм |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток | 3000 мА |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 153 мм |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB |
| Материал корпуса | Пластик |
| Набор переходников | Нет |
| Особенности | Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Разъемы | micro USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная батарея |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Цвет | Черный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 69 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-01-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності