
Паяльна станція 8898 комбінована 2 в 1 паяльник + термофен / LCD / 100-500°C / 650 Вт
Продавець: VNGSM
1 190 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності220 замовлень
Артикул: 2000996216735
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 7 відгуків покупців для «Паяльна станція 8898 комбінована 2 в 1 паяльник + термофен / LCD / 100-500°C / 650 Вт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 90Інтелектуальний зарядний пристрій LiitoKala Lii-M4S для 18650, AA, AAA Li-Ion, Ni-MH/Cd + PowerBank
ШІ 100Багатофункціональний USB тестер KOWSI KWS-2302C Type-C / ударостійкий / QC3.0 / 4-30V / 12A
ШІ 78Набір для ремонту смартфона 14 в 1 / викрутки / медіатори / лопатки / присоска / клей T7000 чорний 15 ml

Скальпель TE-10 + 5 змінних лез
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Максимальная рабочая температура паяльника | 500 град. |
| Максимальная рабочая температура фена | 500 град. |
| Минимальная рабочая температура паяльника | 180 град. |
| Минимальная рабочая температура фена | 100 град. |
| Мощность паяльника | 60 Вт |
| Мощность фена | 600 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Потребляемая мощность | 650 Вт |
| Производительность нагнетателя воздуха | 120 литр/мин |
| Тип воздушного нагнетателя | Турбинный |
| Тип паяльной станции | Комбинированная |
💬 Відгуки покупців (7)
2026-03-29
2026-03-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-18
2026-03-07
Гарна станція за таку ціну
2026-03-03
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна2026-03-01
2026-02-28
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності