
Паяльна станція термоповітряна Aifen 868D / термофен / 7 насадок / LED дисплей / 100-500 ° C / 700 Вт
Продавець: VNGSM
1 900 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 2000996195009
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Паяльна станція термоповітряна Aifen 868D / термофен / 7 насадок / LED дисплей / 100-500 ° C / 700 Вт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 90Інтелектуальний зарядний пристрій LiitoKala Lii-M4S для 18650, AA, AAA Li-Ion, Ni-MH/Cd + PowerBank
ШІ 100Багатофункціональний USB тестер KOWSI KWS-2302C Type-C / ударостійкий / QC3.0 / 4-30V / 12A
ШІ 78Набір для ремонту смартфона 14 в 1 / викрутки / медіатори / лопатки / присоска / клей T7000 чорний 15 ml

Скальпель TE-10 + 5 змінних лез
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Aifen |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Максимальная рабочая температура фена | 500 град. |
| Минимальная рабочая температура фена | 100 град. |
| Мощность фена | 700 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Потребляемая мощность | 700 Вт |
| Тип воздушного нагнетателя | Турбинный |
| Тип паяльной станции | Термовоздушная |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-06
Замовив, жду надіюсь він оправдить мої ожидання