
Паяльна станція WEP 853D / 3 в 1 / фен, паяльник, блок живлення / 800 Вт / 480°C / 15V / 1A
Продавець: VNGSM
3 450 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2000996252085
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Паяльна станція WEP 853D / 3 в 1 / фен, паяльник, блок живлення / 800 Вт / 480°C / 15V / 1A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 90Інтелектуальний зарядний пристрій LiitoKala Lii-M4S для 18650, AA, AAA Li-Ion, Ni-MH/Cd + PowerBank
ШІ 100Багатофункціональний USB тестер KOWSI KWS-2302C Type-C / ударостійкий / QC3.0 / 4-30V / 12A
ШІ 78Набір для ремонту смартфона 14 в 1 / викрутки / медіатори / лопатки / присоска / клей T7000 чорний 15 ml

Скальпель TE-10 + 5 змінних лез
📋 Технічні характеристики
| Производитель | W.E.P |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Максимальная рабочая температура паяльника | 480 град. |
| Максимальная рабочая температура фена | 480 град. |
| Минимальная рабочая температура паяльника | 200 град. |
| Минимальная рабочая температура фена | 100 град. |
| Мощность паяльника | 50 Вт |
| Мощность фена | 650 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Напряжения питания паяльника | 24 В |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Производительность нагнетателя воздуха | 120 литр/мин |
| Тип воздушного нагнетателя | Турбинный |
| Тип паяльной станции | Комбинированная |
| Вес | 3.8 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності