
Паяльник для ремонту бамперів 70Вт (200 скоб) 750°С, H50 / Термостеплер для паяння / Степлер для паяння пластику
Незалежний AI-аналіз 26 відгуків покупців для «Паяльник для ремонту бамперів 70Вт (200 скоб) 750°С, H50 / Термостеплер для паяння / Степлер для паяння пластику». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🔵 AI-огляд товару
✅ Чи варто купувати?
✅ Переваги
⚠️ Проблеми
🔧 Надійність
🚫 Кому не підійде
💸 Приховані витрати
👤 Для кого
💡 Що покращити
❓ Часті запитання
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Мощность | 70 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Максимальная температура жала | 750 град. |
| Индикатор питания | Да |
| Съемное жало | Да |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 45 мм |
| Длина | 230 мм |
| Высота | 160 мм |
| Материал | ABS пластик, нержавеющая сталь |
| Подходят скобы | R-S16, R-S18, R-S26, R-S28, R-S38 |
💬 Відгуки покупців (26)
Щирі вітання! Раді, що наш магазин викликав у вас приємні емоції. Дякуємо за теплі слова!
Щиро вдячні за такий щирий і приємний відгук. Ви мотивуєте нас розвиватися!
Доброго дня! Ваш відгук — найкраща нагорода для всієї нашої команди.
Доброго дня! Спасибі, що поділилися враженнями. Ми завжди готові до нових звернень та замовлень!
Рекомендую
Просто супер
Вітаємо! Дякуємо за відгук! Ваша підтримка — це найкращий стимул працювати ще краще. Щиро вдячні!
Замовлений товар відповідав опису. Продавець ввічливий. Ціни приємні. Покупкою задоволений
Все сподобалось, дуже швидко.
Спасибо получил все хорошо

