
Паяльник у футлярі 18в1 220V
Продавець: Vint
1 118 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: code744
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Паяльник у футлярі 18в1 220V». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 60 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Максимальная температура жала | 450 град. |
| Минимальная температура жала | 200 град. |
| Съемное жало | Да |
| Упаковка | Пенал |
| Цвет | Оранжевый |
| Тип | Паяльный набор |
| Рабочее напряжение | 220V |
| Наименование товара | Паяльный набор в футляре 220V |
| Количество предметов | 22 |
| Комплектация | Паяльник электрический, подставка для паяльника с губкой, пинцеты, оловоотсос-помпа, припой, набор приспособлений для облегчения операций при пайке – 6 шт, набор запасных жал для паяльника, лезвия, канифоль, сумка для переноски |
| Мощность паяльника | 60W |
| Материал оловоотсоса-помпы | Алюминий, пластик |
| Пинцеты | Защищены силиконовыми колпачками |
💬 Відгуки покупців (4)
2025-10-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-06
Переваги
Актуальний опис, Товар був у наявності2025-10-01
Дякую. Все чудово
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-06-30
Переваги
Ввічливий продавець


