
Пенал-косметичка "Квіти з метеликами" 2-67, 18*3,5*7см
Продавець: Kanctovar
24 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 91592/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пенал-косметичка "Квіти з метеликами" 2-67, 18*3,5*7см». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Колорит |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 3.5 см |
| Длина | 18 см |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 7 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-09-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна


