
Передня камера AHD 1080P для VW Чорний
Продавець: Big Lavka
963,75 ₴1 285 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1014-682-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Передня камера AHD 1080P для VW Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 49 мм |
| Длина | 61 мм |
| Изображение картинки | Цветная |
| Разрешение матрицы | 1920x1080 |
| Режим съемки "День/ночь" | Да |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты, IP | IP68 |
| Тип камеры | Модельная |
| Тип матрицы | AHD |
| Тип передачи сигнала | Проводной |
| Угол обзора камеры | 170 град. |
| Ширина | 39 мм |
| Марка | Volkswagen |
| Разрешающая способность | 2 Мп |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-23
Переваги
Товар був у наявності



