
Переносна акустична система з пультом ДУ і мікрофоном Su-Kam BT 100D
Продавець: Kanctovar
4 499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 7121/SP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Переносна акустична система з пультом ДУ і мікрофоном Su-Kam BT 100D». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Суммарная мощность звука | 150 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Чувствительность | 96 дБ |
| Минимальная частота | 45 Гц |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Особенности | Беспроводной пульт ДУ |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 350 мм |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 340 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-10
Переваги
Ввічливий продавець


