
Переносний душ для дачі на 40 л.camp shower Душ портативний кемпінг для туристів Душ переносний туристичний YU227
Продавець: YouShine
295 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: G520
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Переносний душ для дачі на 40 л.camp shower Душ портативний кемпінг для туристів Душ переносний туристичний YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
📋 Технічні характеристики
| Вид душа | Туристический |
| Цвет | Черный |
| Материал | ПВХ |
| Объем | 40 л |
| Сезон | Всесезонный |
| Состояние | Новое |
| Вес | 0.5 кг |
| Время непрерывной работы | 20 |
| Длина | 40 мм |
| Толщина | 24 |
| Ширина | 40 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-12
Товар отримано неочікувано швидко! Дякую. Приємно вражений.
Переваги
Гарне обслуговування