
Переносний портативний міні-вентилятор із прищіпкою GF-175 Вентилятор міні USB із прищіпкою
Продавець: Kanctovar
220 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 7187/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Переносний портативний міні-вентилятор із прищіпкою GF-175 Вентилятор міні USB із прищіпкою». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Вариант установки | Настольный |
| Вес | 0.35 кг |
| Высота | 150 мм |
| Глубина | 190 мм |
| Диаметр лопастей | 100 мм |
| Дисплей | Нет |
| Количество скоростей | 3 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Подсветка дисплея | Нет |
| Потребляемая мощность | 5 Вт |
| Регулировка скорости | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип вентилятора | Радиальный |
| Тип управления | Механическое |
| Угол наклона | 360 град. |
| Угол поворота | 360 град. |
| Функция наклона | Да |
| Функция поворота | Да |
| Функция увлажнения | Нет |
| Ширина | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (6)
2023-12-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-08-31
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-08-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-08-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-07-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-07-04
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності



