
Переносний радіоприймач із сонячною панеллю Golon RX-BT978S Портативне радіо на природу
Продавець: Kanctovar
749 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: НФ-00008671-Ч/MX
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Переносний радіоприймач із сонячною панеллю Golon RX-BT978S Портативне радіо на природу». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | GOLON |
| Тип | Приемник |
| Тюнер | Аналоговый |
| Особенности | USB-разъем |
| Питание | Аккумулятор |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 163 мм |
| Длина | 101 мм |
| Высота | 81 мм |
| Вес | 433 г |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-16
как на фото, качество довольно неплохое. каналы ловит, звук хороший. ретро дизайн) для дачи самое то.да и при перебоях со светом солнечная панель и аккумулятор лишними не будут.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


