
Перетворювач напруги AC/DC UKS 2000W з LCD дисплеєм
Продавець: Kanctovar
2 399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 11044/MX
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Перетворювач напруги AC/DC UKS 2000W з LCD дисплеєм». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Виды индикации | Звуковая, Световая |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от переполюсовки | Да |
| Защита от разряда аккумуляторной батареи | Да |
| КПД, не менее | 90 % |
| Максимальная мощность | 2000 Вт |
| Номинальная мощность | 1000 Вт |
| Номинальное входное напряжение | 12 В |
| Номинальное выходное напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Форма выходного напряжения | Аппроксимированная синусоида |
| Частота | 50 Гц |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-08-21
2023-08-08
Огонь
Переваги
Швидко відправили


