
Перетворювач напруги EASUN POWER 3000W (1500W) інвертор із чистою синусоїдою 12V-220V
Продавець: Fenix Shops
3 699 ₴4 500 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 5207
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Перетворювач напруги EASUN POWER 3000W (1500W) інвертор із чистою синусоїдою 12V-220V». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
🔍 Схожі товари
Більше →
Перетворювач напруги EASUN POWER 6000W LCD інвертор із чистою синусоїдою 12V-220V

Перетворювач напруги EASUN POWER 4000W LCD інвертор із чистою синусоїдою 12V-220V

Перетворювач напруги EASUN POWER 5000W LCD інвертор із чистою синусоїдою 12V-220V

Перетворювач напруги EASUN POWER 3000W LCD інвертор із чистою синусоїдою 12V-220V
📋 Технічні характеристики
| Производитель | EASUN POWER |
| Тип рабочей величины | Напряжение |
| Номинальное входное напряжение | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номинальное выходное напряжение | 220 В |
| Коэффициент преобразования | 0.9 |
| Номинальная мощность | 1500 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 3000 Вт |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Количество аналоговых входов | 1 |
| Количество аналоговых выходов | 1 |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| КПД, не менее | 93 % |
| Виды индикации | Световая, Звуковая |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от разряда аккумуляторной батареи | Да |
| Другие функции и особенности | Защита от перенапряжения, Защита от пониженного напряжения |
| Состояние | Новое |
| Максимальная мощность | 3000 Вт |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Высота | 60 мм |
| Вес | 1 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-29
Рекомендую этот магазин! Один из немногих на Пром, который имеет свой склад. Товар был оплачен по реквизитам на счет ФОП и отправлен в тот же день! Спасибо большое магазину за оперативность.❤️
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності