
Перкусійний ручний масажер з 4 насадками та 6 швидкостями Massage gun XL-1011 Сірий
Продавець: Velotrend
299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 3331/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Перкусійний ручний масажер з 4 насадками та 6 швидкостями Massage gun XL-1011 Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Влагозащищенный корпус | Нет |
| Высота | 125 мм |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор заряда элементов питания | Нет |
| Индикатор работы | Да |
| Количество массажных головок | 1 шт |
| Количество насадок | 4 |
| Количество режимов интенсивности массажа | 6 |
| Количество режимов работы | 6 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Область применения массажера | Икры, Плечи, Колени, Предплечья, Бедра, Ягодицы, Лодыжки, Руки |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Потребляемая мощность | 80 Вт |
| Прорезиненная рукоятка | Нет |
| Ремень на руку | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Функциональность массажера | Вибрационный массаж |
| Цвет корпуса | Серый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина | 195 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-21
Переваги
Ввічливий продавець