
Персональний безшумний міні-вентилятор ZB088 з USB-живленням
Продавець: Kanctovar
199 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 7182/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Персональний безшумний міні-вентилятор ZB088 з USB-живленням». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип вентилятора | Осевой |
| Вариант установки | Настольный |
| Потребляемая мощность | 5 Вт |
| Регулировка скорости | Да |
| Количество скоростей | 5 |
| Тип управления | Электронное |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Состояние | Новое |
| Количество режимов работы | 5 |
| Питание | USB |
| Уровень шума | 30 дБ |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Высота | 160 мм |
| Ширина | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2023-09-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-09-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-08-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


