
Персональний кондиціонер 4 в 1 з підсвічуванням Arctic Air Ultra Міні кондиціонер
Продавець: Kanctovar
349 ₴549 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: Arctic Air Ultra
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Персональний кондиціонер 4 в 1 з підсвічуванням Arctic Air Ultra Міні кондиціонер». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Моноблок |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Количество режимов работы | 3 |
| Автоматический режим работы | Да |
| Мощность, Вт | 10 |
| Подсветка | Да |
| Объем резервуара для воды | 610 мл |
| Вес | 820 кг |
| Длина шнура | 180 см |
| Время работы | 10 ч |
| Размер | 17х15,5х16 см |
| Скорость | низкий, средний, высокий |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-07-19
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Товар був у наявності2023-07-17
Переваги
Актуальна ціна


