
Підлогова полиця-стелаж для взуття на 4 яруси 51.1x41.5x18.4 см YH8814-5 Полиця для взуття в передпокій
Продавець: Kanctovar
259 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 16779/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Підлогова полиця-стелаж для взуття на 4 яруси 51.1x41.5x18.4 см YH8814-5 Полиця для взуття в передпокій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип мебели | полка для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 4 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 415 мм |
| Глубина | 184 мм |
| Высота | 511 мм |
| Корпус | пластик |
| Полки | металл, пластик |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-18
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Актуальна ціна, Товар був у наявності



