
Підлогова Стійка 68 см органайзер на пральну машину або унітаз Sailboat Was HP227
Продавець: HappyHouse
594 ₴625,6 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 152CMPLVVNC1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Підлогова Стійка 68 см органайзер на пральну машину або унітаз Sailboat Was HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 163 мм |
| Цвет покрытия | Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 68 мм |
| Материал | Сталь |
| Глубина | 25 мм |
| Количество ножек | 4 |
| Количество ярусов (полок) | 3 |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Настенный крепеж | Нет |
| Основной цвет | Алюминий |
| Тип установки | Напольная |
| Тип мебели | этажерка |
| Форма этажерки | прямая |
| Форма полки | прямая прямоугольная |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-21
В комплекті не було ніжок, що вкручуються.Метал занадто тонкий.
Переваги
Товар не відповідав опису
