
Підлогові Електронні Фітнес Ваги A-8003 з Bluetooth до 180 кг Розумні Смарт Ваги Чорні
Продавець: Velotrend
349 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності180 замовлень
Артикул: A-8003/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Підлогові Електронні Фітнес Ваги A-8003 з Bluetooth до 180 кг Розумні Смарт Ваги Чорні». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Высота | 260 мм |
| Глубина | 23 мм |
| Дисплей | Да |
| Единицы измерения | Килограммы |
| Максимальный вес | 180 кг |
| Материал платформы | стекло |
| Определение содержания воды | Да |
| Определение содержания жировой ткани | Да |
| Определение содержания костной ткани | Да |
| Определение содержания мышечной ткани | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Расчет индекса массы тела | Да |
| Система диагностики | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип весов | Электронные |
| Точность измерения | 50 г |
| Функция автовключения | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 260 мм |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-04-20
Переваги
Швидко відправили2026-04-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-22
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець2026-03-13
Переваги
Швидко відправили2026-02-27
Переваги
Гарне обслуговування