
Підлоговий тепловентилятор від мережі, 2000Вт, JL NIVA FH-06 / Портативний обігрівач / Електрообігрівач
Продавець: GoodChoise
429,23 ₴613,18 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234574739
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Підлоговий тепловентилятор від мережі, 2000Вт, JL NIVA FH-06 / Портативний обігрівач / Електрообігрівач». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Высота | 250 мм |
| Глубина | 120 мм |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Ручка для переноса | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Напольный |
| Цвет корпуса | Белый |
| Ширина | 250 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-18
Не соответствует требованиям
Переваги
Товар не відповідав опису