
Підставка для ноутбука з активним охолодженням, до 16", Hoco DH27 / Регульована підставка для планшета та ноутбука
Продавець: GoodChoise
879 ₴1 255,72 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234585247
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Підставка для ноутбука з активним охолодженням, до 16", Hoco DH27 / Регульована підставка для планшета та ноутбука». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Підставка для ноутбука металева складана Світло-сірий

Складаний столик підставка для ноутбука і планшета 60 см / Портативний столик у ліжко для планшета

Складаний столик підставка для ноутбука і планшета 60х40х27 см / Портативний столик у ліжко для планшета

Підставка для ноутбука для охолодження XTRIKE ME FN-811 з охолоджуючм кулером для ноутбуку до 17" з LED підсвіткою та вентиляцією
📋 Технічні характеристики
| Длина | 250 мм |
| Диагональ экрана ноутбука | 16" и больше |
| Цвет | Черный |
| Материал | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип | Подставка |
| Тип охлаждения | Активный |
| Ширина | 240 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-25
Доброго дня! Ваші слова додають нам натхнення та бажання працювати ще краще.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності