
Підставка для ноутбуків охолоджувальна складана Чорний
Продавець: Big Lavka
173,25 ₴231 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 2П1014-805-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Підставка для ноутбуків охолоджувальна складана Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.17 кг |
| Диагональ экрана ноутбука | 14" - 15.6" |
| Длина | 270 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Подставка |
| Тип охлаждения | Активный |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 180 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-02-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-13
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-03-26
Хоча замовлення й було скасоване, але всеодно передзвонили і запитали куди відправити і який порядок розрахунку. Молодці, але уважніше дивіться на статус замовлення - скасовано покупцем.
Переваги
Швидко зв'язались


