
Підставка органайзер для зберігання яєць у холодильник
Продавець: Kanctovar
98 ₴269 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 16253-1/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Підставка органайзер для зберігання яєць у холодильник». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Лоток для яиц |
| Применение | Для яиц |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Высота | 200 мм |
| Количество предметов в наборе | 1 |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Хранение в морозильной камере | Нет |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


