
Підсилювач потужності LNA до 6 ГГц 20 дБ Золотистий
Продавець: Big Lavka
704,25 ₴939 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1014-375-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Підсилювач потужності LNA до 6 ГГц 20 дБ Золотистий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 46 г |
| Входы | Цифровой коаксиальный |
| Высота | 45 мм |
| Глубина | 18.5 мм |
| Длина | 45 мм |
| Количество каналов | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Предусилитель |
| Цвет | Золотистый |
| Отношение сигнал/шум | 20 дБ |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-04-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



